USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Habitacion Familiar Em Sao Gabriel Sao Gabriel (Rio Grande do Sul) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Habitacion Familiar Em Sao Gabriel

ex. Habitación Familiar Em São Gabriel

Rezerwacja online
2026-10-20
2026-10-21

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Apartment photo stub
6

Habitacion Familiar Em Sao Gabriel

 Wi-Fi
 Klimatyzacja
 Zwierzęta domowe

Przyjazny zwierzętom


Gaucho da FEB Mal. Mascarenhas de Moraes Museum jest w odległości 12-minutowego spaceru, a Espaco Garden jest nie więcej niż 1 km od wygodnego hotelu Habitacion Familiar Em Sao Gabriel.

Dogodna lokalizacja pozwala gościom zwiedzić okolicyę, a Clube Comercial znajduje się w odległości spaceru. Nossa Senhora do Rosario do Bom Fim Museum leży w mniej niż 450 metrach.

Do dyspozycji Gości balkon. W skład wyposażenia dodatkowego wchodzą oddzielna toaleta i prysznic w łazience. Pokoje posiadają oddzielną toaletę i prysznic w prywatnych łazienkach.

Podczas pobytu w Habitacion Familiar Em Sao Gabriel w São Gabrielu goście mogą wybierać spośród pobliskich lokali gastronomicznych, takich jak restauracja Lancheria Bengala, w odległości 5-minutowego spaceru, czy restauracja Restaurante e Lancheria Sao Rafael w odległości 7 min spacerem.

  • Lokalne atrakcje
  • Igreja Batista Conservadora
    350 m
  • Uniao Caixeiral
    350 m
  • Igreja Batista Nacional
    350 m
  • Quero-Quero
    350 m
  • Nossa Senhora do Rosario do Bom Fim Museum
    250 m
  • Grupo New Life
    150 m
  • Homenagem da Comunidade Gabrielense ao Banco do Brasil
    300 m
  • Homenagem ao Doutor Celestino Lopes Cavalheiro
    300 m
  • Lotniska
  • Lotnisko Santa Maria
    176 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Przyjazny zwierzętom

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków

Ważna informacja

Przyjazd: od 18:00 do 23:00
Wyjazd: od 06:00 do 11:00

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Jak daleko od centrum miasta leży wygodny hotel Habitacion Familiar Em Sao Gabriel?

    Podróż od wygodnego hotelu Habitacion Familiar Em Sao Gabriel do centrum miasta zajmuje 10 min spacerem.
  • 🚗

    Czy znajdę parking w hotelu Habitacion Familiar Em Sao Gabriel?

    Goście hotelu Habitacion Familiar Em Sao Gabriel mogą skorzystać z parkingu.
  • 🕗

    O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w wygodnym hotelu Habitacion Familiar Em Sao Gabriel?

    Goście wygodnego hotelu Habitacion Familiar Em Sao Gabriel powinni wymeldować się o 11:00.
  • 💵

    Jaka jest cena pokoju w wygodnym hotelu Habitacion Familiar Em Sao Gabriel?

    Średnia cena pokoju w wygodnym hotelu Habitacion Familiar Em Sao Gabriel wynosi 37 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-10-20
2026-10-21

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Habitacion Familiar Em Sao Gabriel, Brazylia

Rua Laurindo Lopes Nunes, São Gabriel, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hoteis-em-suldobrasil.com

All rights reserved